به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

بیانیه ی دکتر محمد بیرانوندی در تقدیر و امتنان از شرکت کنندگان در دهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه ی خرم آباد


بسم الله الرحمن الرحیم
ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم...
 مردم شریف، آزاده، هوشمند و حماسه آفرین خرم آباد و دوره ی چگنی و بخش های تابعه
با سلام و صلوات بر پیامبر اکرم(ص ) و  ائمه ی هدی(علیهم السلام ) و با درود  بی کران به روح پرفتوح حضرت امام خمینی(ره ) و شهدای والا شان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و نیز تحیت و سلام به پیشگاه مقام معظم رهبری و ریاست با کفایت جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای دکتر روحانی و کابینه ی توانمند  ایشان، به عنوان شهروندی لرستانی و بویژه خرم آبادی برخویش می بالم که هم استانی ها، همشهریان و هم تباران بزرگی چون شما دارم، حماسه ی بزرگ و مثال زدنی شما در دور اول انتخابات دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی حوزه ی خرم آباد و بویژه حضور غرورآفرین دور دوم شما در  پای صندوق های رای و انتخاب هوشمندانه ی مسیر مبارک اصلاح طلبی، پاک بازی و راست بازی، نشان از درایت و هوشیاری وصف ناپذیر شما است. لذا بنده به عنوان خادم کمترین شما خالصانه و خاضعانه،  ضمن ساییدن پیشانی ارادت خویش بر خاک پاک درگاه احدیت، به شکرانه ی این پیروزی شکرین، بر خویش واجب و لازم می دانم تا از تک تک شما سروران ارجمندم سپاسگزاری و امتنان بعمل آورم و از درگاه با عظمت و کبریایی اش ملتمسانه خواهم خواست که نماینده ای شایسته، خدوم، پرتلاش، شجاع و دست پاک، برای استیفای تمام حقوق احقاق نشده ی شما باشم.
ضمن تقدیر و سپاس از همه ی کاندیداهای دوره ی اول و دوم از هر طیف و جناح سیاسی که با حضور فرخنده ی خود انگیزه ی ورود حماسی مردم در انتخابات شدند، به سایر منتخبان استان در دور اول و دوم، تهنیت گفته و خواستار آنم که از این پس ضمن احترام به اندیشه و منش هم دیگر، رقابت های بعضا مسموم دوران انتخابات را به یکسو نهاده و همدل و همسو بستر رفاقتی نو را در راه آبادانی و اعتلای این خطه ی مظلوم و محروم فراهم آوریم.
از تمامی آحاد مردم، فرهنگیان، دانشگاهیان، احزاب و تشکلها،  کسبه و بازاریان، کارگران، ورزشکاران، کارمندان ،نظامیان، کشاورزان، طوایف و ایلات و عشایر و سایر اقشار فهیم و موقعیت شناس شهر و دیارم از زن و مرد، و پیر و جوان از بن جان و سویدای وجود سپاسگزارم. 
از نماینده ی محترم ولی فقیه در استان  و امام جمعه ی محترم خرم آباد و ائمه ی جمعه ی سایر مناطق تابعه، استاندار فهیم و معاونین و همکاران ارجمندش، فرمانداران و بخشداران امانت دار و زحمتکش، شورای محترم نگهبان و هیاتهای اجرایی هیات های بازرسی، دادستان محترم و نیروهای نظامی و انتظامی، سیاسی و امنیتی که ضامن امنیت و سلامت انتخابات بودند، خاشعانه سپاسگزارم و همچنین از شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان و تمامی رجال سیاسی که از بنده حمایت فرمودند، خالصانه قدر دانی می نمایم.
بی شک با شناختی که از این خدمتگزار بی ادعای خود دارید، می دانید که هیچگاه این پیروزی بزرگ را حاصل توانایی های شخص خویش ندانسته،  بلکه آن را تماما مرهون و مدیون زحمت و  تلاش صادقانه ی شما می دانم. پیروز واقعی این عرصه ی مهم شمایید، لذا ملتمسانه خواستار آنم که در این راه خطیر و مهم از یاری و مساعدت این برادر کوچکتان غافل مباشید. بنده نیز به عنوان خادم شما مجددا در پیشگاه باری تعالی با شما پیمان می بندم تا بر مشی و اصول و شعائر دوره ی انتخابات خود پایبند بوده و در مسیر دفاع از منافع شما به قدر  ذره ای معامله یا کوتاهی نخواهم کرد.
و قل رب  ادخلنی مدخل صدق و اخرجنی مخرج صدق واجعل لی من لدنک سلطانا نصیرا.
خادم همواره ی شما دکتر محمد بیرانوندی

نظرات کاربران

 1. Avatar

  باسللم وخسته نباشید وتبریک ویژه خدمت شما به مناسبت روز معلم وهمچنین پیروزی غرور افرین مردم وشما در روز دهم اردیبهشت.لطفا به داد این شهربرسیدشما نماینده ی منتخب همه ما هستید.

 1. Avatar

  معلمی شغل نیست؛ معلمی عشق است. اگر به عنوان شغل انتخابش کرده ای ، رهایش کن و اگر عشق توست مبارکت باد.

 1. Avatar
  1395/02/12

  بهترین معلم ها با " قلب " خود درس می دهند ... 🍃🌸 روزتان مبارک 🌸🍃

 1. Avatar

  ضمن عرض سلام و تبریک خدمت نماینده فهیم شهر خرم آباد کسی که خود طعم فقر را چشیده مطمئنا از هیچ تلاشی جهت آبادانی شهر دریغ نخواهد کرد بنده سیدم ان شاله در این وظیفه سنگین جدم شما را یاری کند. دکتر محمد بیرانوندس دوستت داریم.

 1. Avatar
  1395/02/12

  سلام تبریک پیروزی و. روز معلم. خواسته من کاهش بیکاری. شایسته سالاری. تسریع در آبادانی و حل مشکلات. و ایجاد درمانگاه. روماتیسم و سرطان در خرم آباد.

 1. Avatar

  ضمن‌تبریک‌پیروزی‌حضرتعالی‌درانتخابات‌مجلس‌شورای‌اسلامی‌‌‌روزمعلم‌برشما‌معلم‌عزیزمبارک‌باد‌وشما‌راهمبشه‌بانام‌زیبای‌معلم‌شناخته‌ومی‌شناسم

 1. Avatar

  آخرین نظرسنجی ها نشان دهنده آن است که خدا بر هر کاری قادر است. دلها در دست اوست و اوست که بر همه چیز احاطه دارد،تبریک خدمت شما ومردم شریف خرم ابادوحومه.

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی