به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دکتر بیرانوندی خبر داد کارستان تلفیق برای فرهنگیان / افزایش ۲ برابری درآمدها از محل سود شرکت‌های دولتی

 

دکتر بیرانوندی خبر داد

کارستان تلفیق برای فرهنگیان / افزایش ۲ برابری درآمدها از محل سود شرکت‌های دولتی

رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مصوبه امروز کمیسیون تلفیق برای فرهنگیان را بسیار مهم دانست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمد بیرانوندی ، نماینده مردم خرم آباد وچگنی درگفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مصوبه مهم نشست امروز (سه‌شنبه ۱۰ دی‌ماه) کمیسیون تلفیق، اظهار کرد: به پیشنهاد نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات در کمیسیون تلفیق، مقرر شد درآمد حاصل بند (د) تبصره 16 به دو برابر افزایش یابد.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بنابر این بند قانونی، دولت مکلف است از طریق خزانه‌داری کل کشور، ماهانه معادل 2 درصد (افزایش رقم یک درصد به 2 درصد) از یک دوازدهم هزینه شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و مؤسسات انتفاعی سود ده وابسته به دولت را از حساب‌های آنها برداشت و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه داری کل کشور واریز کند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 99 مجلس تصریح کرد: این مصوبه که با اهتمام و تلاش نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات به تصویب رسید با هدف هزینه کرد این رقم برای فرهنگیان به تصویب رسید تا در بخش هزینه‌ای به اعتبارات آموزش و پرورش اضافه شود.

رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار امیدواری کرد که این مصوبه امروز تلفیق با نظر مثبت نمایندگان در صحن مجلس نیز به تصویب برسد تا کاری مهم برای فرهنگیان صورت گرفته باشد./

پایان پیام

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی