به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

بیرانوندی در تذکر شفاهی؛ طرح تعرفه گذاری خدمات پرستاری هرچه سریع تر اجرایی شود

بیرانوندی در تذکر شفاهی؛

طرح تعرفه گذاری خدمات پرستاری هرچه سریع تر اجرایی شود

نماینده مردم خرم آباد و چگنی  در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۳ سال از زمانی که طرح اجرای تعرفه گذاری خدمات باید اجرا می شد گذشته است و پرستاران هنوز چشم انتظار اجرای آن هستند، اقدامات لازم برای اجرای آن انجام شود.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی، عضو فراکسیون مطبوعات و خبرگزاری های خانه ملت در نشست علنی امروز (سه شنبه، 5 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به وزیر بهداشت و درمان، گفت: 13 سال از زمانی که طرح اجرای تعرفه گذاری خدمات باید اجرا می شد گذشته است و پرستاران هنوز چشم انتظار اجرای آن هستند، چه کسی و چه لابی های قدرتمندی از اجرای این طرح جلوگیری می کند هرچه سریع تر اقدامات لازم برای اجرای طرح تعرفه گذاری خدمات پرستاری انجام شود.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی افزود: طرح پرابهام قاصدک برخلاف خوش خبری قاصدک برای جامعه پرستاری ثمره ای جز پایمال کردن دست رنج آن ها نداشت، هرچه سریع تر اجرای آن را متوقف کنید.

وی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، گفت: مشمولان تبصره 10 ماده 17 برای تعیین تکلیف ثانیه شماری می کنند و چشم بر دهان و قلم مسئولان دوختند، تصویب این طرح چندین سال زمان برد، یک سال نیز تدوین آئین نامه آن و در هر مرحله عده ای از مشمولان حذف شدند و خرید خدمات، نهضتی ها و غیره به دلیل حذف رنج می برند./

پایان پیام

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی