به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دکتربیرانوندی: در منطقه خرم آباد ظرفیت رویارویی با بارش های جدید وجود ندارد

 

دکتربیرانوندی:

در منطقه خرم آباد ظرفیت رویارویی با بارش های جدید وجود ندارد

پل ها و معابر که به دنبال سیل اخیر آسیب دیده اند به همان وضع مانده اند و در صورت بارش مجددا امکان مدیریت نداریم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی، رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: در منطقه ما خیلی کارها انجام شده به عنوان مثال سد مخمل کوه، سد زیبا محمد به طور خوبی شروع شده اند. در زمینه گاز رسانی فقط یکی دو منطقه دیگر باید تحت پوشش قرارگیرد تا منطقه ما سبز شود و در حوزه آبرسانی حدود 10 روستا کارش انجام شده است از جمله روستای چرخستانه ، صبور، کاکاشرف و ... که بحث آبرسانی آنها به نحو مطلوبی انجام شده است. 

نماینده مردم خرم آباد وچگنی در خانه ملت ادامه داد: در حوزه راه جاده پل هروبه طرف بیرانشهر ،جاده سرابستان ،جاده خارزار و جاده سرابیاس به کمربندی کارهای خوبی است که انجام شده و همچنین در حوزه فرهنگی نیز کارهای خوبی در منطقه انجام شده است. 

بیرانوندی گفت: همانطور که می دانید سیل اخیر خیلی به منطقه آسیب زد کارهایی که انجام گرفته در حوزه مسکن حدود 100 واحد تحویل مردم شده است و تعدادی درحال ساخت هستند و تعدادی در مرحله فونداسیون هستند. 

این نماینده مردم در  مجلس دهم گفت: آنچه که باید مطرح کنم پل ها و معابر ما هنوز در همان شرایط اولیه سیل باقی مانده اند و مردم ما به جد از این شرایط نگران هستند و معترض هستند و باید تسریع و تعجیلی به عمل آید. 

وی اذعان داشت : بارانی که در روزهای اخیر بارید هم آثارش ماند و اگر باران شدیدتری بیاید فکر می کنم به راحتی نتوانیم قضیه را جمع کنیم. 

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی