به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

آرایش سیاسی انتخابات آینده/محمد بیرانوندی: برد با کسانی است که بتوانند خط مشترک و یا متفاوتی از دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا تعریف کنند.

 

آرایش سیاسی انتخابات آینده؛ محمد بیرانوندی: برد با کسانی است که بتوانند خط مشترک و یا متفاوتی از دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا تعریف کنند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد: به نظر من در انتخابات آینده احتمالا برد با کسانی باشد که بتوانند خطی را مشترک از دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا و یا متفاوت از آنها تعریف کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی، عضو فراکسیون مطبوعات و خبرگزاری های خانه ملت در گفت و گو با خبرنگار شفقنا در رابطه با آرایش سیاسی انتخابات آینده گفت: میزان حضور مردم در انتخابات قطعا تاثیر زیادی در آرایش سیاسی مجلس می‌گذارد؛ اما مردم تا حدودی نگران از وضعیت پیش آمده هستند لذا تا حدودی یاس در جامعه حاکم شده است.

توقع داریم اقداماتی در دولت و حاکمیت انجام شود تا اعتماد مردم دوباره بازگردد

نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم اقدامات مناسب در جهت اعتماد سازی مردم اظهار کرد: توقع داریم اقداماتی در دولت و حاکمیت انجام شود تا این یاس، از بین رفته و مردم دوباره امیدوار شوند و در این صورت است که شاهد مشارکت گسترده مردم در انتخابات خواهیم بود.

بیرانوندی نماینده اصلاح طلب مردم خرم آباد وچگنی درمجلس دهم در ادامه افزود: هنوز حال و هوای انتخابات در کشور حاکم نشده است و زمانی که حال و هوای انتخابات حاکم شود مردم پای کار می آیند و اظهار نظر می‌کنند؛ در بعضی از شهرستان‌ها نگاه سیاسی خیلی محور کار نیست بلکه فعالیت اشخاص و مؤلفه‌های دیگر مثل نگاه قومی و طایفه‌ای حاکم است؛ ولی در شهرهای بزرگ احزاب و لیست‌ها موثر هستند.

اتفاق خاصی باید رخ دهد تا مردم را پای صندوق رأی بیاورد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: به نظر من حال و هوایی متفاوت با سایر ادوار حاکم است مگر اتفاق خاصی رخ دهد که مردم را دوباره به پای صندوق رأی برگرداند. احزاب و گروه‌های سیاسی بسیار در اینگونه حوادث اثرگذار هستند و مردم برای آگاهی از شرایط موجود به آنها مراجعه می‌کنند.

اقدامات گروه‌های سیاسی بیشتر برای تبلیغات است نه جذب مردم پای صندوق‌های رأی

عضو فراکسیون امید مجلس اظهار کرد: همه گروه‌ها مقدماتی را برای حضور در انتخابات فراهم می کنند و در شرف آمادگی برای برگزاری انتخابات هستند اما کارهایشان بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و هیچ کدام به دنبال جذب مردم برای انتخابات نیستند لذا برای جذب مردم پای صندوق رأی باید تدابیر دیگری اندیشید.

برد با کسانی است که خط مشترک یا متفاوتی از دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب تعریف کنند

بیرانوندی رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان در خصوص پیش بینی‌اش از آرایش سیاسی انتخابات آینده گفت: به نظر من در انتخابات آینده احتمالا برد با کسانی باشد که بتوانند خطی را مشترک از دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا و یا متفاوت از آنها تعریف کنند.

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی