به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دکتر بیرانوندی در جمع خبرنگاران :نیروهای تأییدشده نهضت و حق‌التدریس در ‌لرستان به‌کارگیری شوند‌

 

دکتر بیرانوندی درجمع خبرنگاران: نیروهای تأییدشده نهضت و حق‌التدریس در ‌لرستان به‌کارگیری شوند‌

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس گفت: نیروهای تأییدشده نهضت سوادآموزی و حق‌التدریس در شهرستان‌های مورد نیاز لرستان به‌کارگیری شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر  محمد بیرانوندی،رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا قانون تعیین‌تکلیف معلمان حق‌التدریس و نیروهای نهضت سوادآموزی در کل کشور به‌جز استان لرستان اجرا شده است، اظهار داشت: من هم این موضوع را شنیدم و در جریان هستم، ما طرح را پیگیری کرده‌ایم خدا را شکر تا حدودی گرچه به آن نتیجه نهایی نرسیده اما بخش‌هایی از کار انجام ‌شده‌ است.

وی افزود: تعدادی از مشمولان این طرح در استان‌های دیگر و در کل کشور مشغول به‌کار هستند که جای خدا قوت دارد؛ امیدوارم این‌ها معلمان خوبی برای آینده کشورمان و برای دانش‌آموزان کشورمان باشند.

نماینده مردم خرم‌آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با جذب و به‌کارگیری نیروهای تأییدشده نهضت و حق‌التدریس در استان لرستان عنوان کرد: با مدیرکل آموزش‌وپرورش این استان صحبت کردم و او گفت تعدادی از شهرستان‌های استان لرستان که نیاز به نیرو داشتند را به‌ هر شکل ساپورت کردند ولی تعداد دیگری از شهرستان‌ها باقی مانده‌است.

رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش بیان کرد: مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان گفته که پس‌از محاسبه مناطقی که اعلام نیاز کردند را در اسرع وقت بر اساس نیاز مناطق، اولویت و امتیاز این مشمولین آن‌ها را مشغول به کار می‌کنیم.

بیرانوندی عضو ناظر  کمیته تدوین آیین نامه استخدام نیروهای حق التدریس ونهضتی گفت: در اسرع وقت با مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان جلسه خواهم گذاشت و از او می‌خواهم در شهرستان‌هایی که اعلام نیاز شده معلمان لایق، توانا و شایسته با امتیازهای خاص را مشغول به‌کار کند.

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی