به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دکتر بیرانوندی:شاهد آزادسازی کامل عرصه قلعه فلک الافلاک خواهیم بود

 

دکتر بیرانوندی:شاهد آزادسازی کامل عرصه قلعه فلک الافلاک خواهیم بود

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: گردشگری به عنوان یک صنعت پر درآمد در جهان شناخته شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی،عضوفراکسیون میراث فرهنگی ،گردشگری وصنایع دستی مجلس دهم در بازدید از تأسیسات گردشگری آبشار وارک خرم‌آباد، اظهار کرد: امروز گردشگری به عنوان یک صنعت پر درآمد در جهان شناخته شده است و از این رو باید در راستای توسعه این صنعت ارزان قیمت تلاش کنیم.

وی با اشاره به اقدامات خوب اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در خصوص ساماندهی عرصه قلعه فلک الافلاک، افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های لازم و تعامل و همکاری ارتش و سپاه بزودی شاهد آزادسازی کامل عرصه قلعه خواهیم بود.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان در جمع مردم منطقه وارک خرم‌آباد از پیگیری برای رفع مشکلات ساکنان این منطقه در بخش‌های مختلف بخصوص فراهم کردن زیرساخت‌های گردشگری قول مساعد داد.

سید امین قاسمی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان نیز در این بازدید اظهار کرد: در گرامیداشت هفته گردشگری و در راستای طرح بازدید از اماکن و تأسیسات گردشگری سطح استان، با حضور دکتر بیرانوندی و جمعی از کارشناسان این اداره کل ضمن دیدار با مردم، از تأسیسات زیربنایی و راه دسترسی منطقه وارک و آبشار زیبایی که به همین نام در این مسیر وجود دارد بازدید به عمل آمد.

وی تصریح کرد: در این دیدار بخشی از مطالبات مردم منطقه وارک راه دسترسی به مسیر روستا و آبشار عنوان شد که با توجه به قابلیت بالای محل در بحث جذب گردشگر و اینکه این روستا در طول سال میزبان شمار زیادی از گردشگران است، موضوع جهت تأمین امکانات و رفع نواقص در دستور کار قرار گرفت.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان خاطرنشان کرد: با توجه به اولویت بندی نیازهای مردم منطقه وارک، ساماندهی راه دسترسی به عنوان مهمترین موضوع در آینده انجام خواهد پذیرفت و در ادامه ایجاد تأسیسات و زیرساخت‌های دیگر مانند اقامتگاه‌ها و سرویس‌های بهداشتی نیز باید با حضور بخش خصوصی در محل احداث شوند.

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی