به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دکتر بیرانوندی تذکرشفاهی: طولانی شدن ساخت راه آهن خرم آباد مردم را به ستوه آورده است

 

دکتربیرانوندی در تذکرشفاهی:

طولانی شدن ساخت راه آهن خرم آباد مردم را به ستوه آورده است.

نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس با انتقاد از تعلل در ساخت راه آهن خرم آباد گفت: طولانی شده ساخت این راه آهن و عدم بهبود وضعیت پروازهای استان مردم را به ستوه آورده است.

به گزارش دکترمحمدبیرانوندی،رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان درمجلس شورای اسلامی  در نشست علنی امروز (چهارشنبه 3 مهر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: تذکراول من به هیات رئیسه است. نماینده اگر نتواند سوال بپرسد و استیضاح کند، با چه ابزاری می تواند از حقوق مردم دفاع نماید. چرا با تعلل و امتناع از اعلام وصول و استیضاح، نمایندگان را از احقاق حقوق مردم محروم می کنید؟

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از صدا و سیما جهت ساخت و پخش سریال
بانوی سردار(بی بی مریم )تشکر می کنم اگر چه در آن المان های فرهنگ لری به خوبی به نمایش گذاشته نشده، اما امیدواریم ساخت این سریال سرآغازی باشد برای نشان دادن گوشه هایی از رشادت ها و جوانمردی های قوم لر، این دژهای مستحکم حفظ تمامیت ارزی کشور.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان با تاکید بر اینکه وعده های تحقق نیافته، ستون های خانه اعتماد را متزلزل و ویران می کند، خاطرنشان کرد: طولانی شدن ساخت راه آهن خرم آباد و عدم بهبود پروازها خوره جان مردم شده است، لرستان پساسیل را دریابید، خانه های خراب، پل های شکسته و راه های ویران را هر چه زودتر ترمیم کنید.

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی