به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

بیرانوندی در اردوی تابستانی حزب مردم‌سالاری کشور به میزبانی خرم‌آباد: انتقاد از خود و رفع آسیب‌ها همراه مطالبه‌گری کارشناسی

‍ 
 بیرانوندی در اردوی تابستانی حزب مردم‌سالاری کشور به میزبانی خرم‌آباد:
 انتقاد از خود و رفع آسیب‌ها همراه مطالبه‌گری کارشناسی 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی، نماینده خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، در اردوی تابستانی حزب مردم‌سالاری کشور که برنامه افتتاح آن، صبح روز پنجشنبه، 10 مردادماه در خرم‌آباد (سالن اجتماعات ساختمان آموزش و پژوهش بلوار حج) برگزار شد، سخنرانی کرد و بر آسیب‌شناسی فعالیت‌های حزبی و تحزب و رفع اینگونه آسیب‌ها، تأکید کرد. 

بیرانوندی به این نکته در مورد انتخاباتها اشاره کرد که اصلاح‌طلبان با رویکرد واقع‌گرایی، براساس گزینه‌هایی که وجود داشته‌‌اند، انتخاب کرده‌اند.  

او تصریح کرد:«فعالیت حزبی را باید در جامعه تقویت کرد و همراهش، از خود انتقاد کرد و آسیب‌ها را نیز برطرف نمود». 

دکتر بیرانوندی توضیح داد که عمر دولت تمام نشده است و ما باید همیشه مطالبه‌گری داشته باشیم و الان هم بیش از پیش، مطالبه‌ کنیم که به حامیان دولت به ویژه جوانان حامی دولت توجه بیشتری شود. 

نماینده اصلاح‌طلب خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد که انتقادات باید همیشه براساس پشتوانه‌های کارشناشی باشند و انتقاد با تخریب و تزریق ناامیدی در جامعه، تفاوت دارد.

بیرانوندی که عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی است بر این نکته تصریح کرد که آسیب‌های فعالیت حزبی، دو گونه‌اند:

یکی: آسیب‌ها و برخی موانع ملی و کلان. 

دیگری: آسیب‌های استانی.  

وی، موضوع سنت را هم مهم دانست و توضیح داد که گاهی برخی سنت‌های دولتی با برخی سنت‌های فرهنگی و اجتماعی، مانع گسترش، تقویت‌ و نهادینگی فعالیت‌های حزبی شده‌اند. 

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی درمجلس دهم، از امید گفت و اینکه هیچ‌گاه نباید ناامید بشویم و همواره مسیر را باید با امید و البته مطالبه‌گری و رفع برخی آسیب‌های درون گفتمانی، ادامه بدهیم.

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی