به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس: اعتبارات حوزه‌های مختلف لرستان به صورت ۱۰۰ درصدی تخصیص یابند

 

نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس: اعتبارات حوزه‌های مختلف لرستان به صورت ۱۰۰ درصدی تخصیص یابند

نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اعتبارات حوزه‌های مختلف لرستان به صورت ۱۰۰ درصدی تخصیص یابند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکترمحمد بیرانوندی، عضو فراکسیون مطبوعات وخبرگزاری های خانه ملت ظهر پنجشنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه لرستان در سخنانی با اشاره به قلعه فلک الافلاک، اظهار داشت: از دستور مقام معظم رهبری تا دستوررئیس جمهور و مدیریت و برنامه ریزی برای ساماندهی حریم این قلعه را داریم.

وی، ادامه داد: توقع داریم که اعتبار مورد نیاز برای این امر تا شهریورماه اختصاص پیدا کند.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جاده سپیددشت، عنوان کرد: برای این جاده اعتباری در نظر گرفته نشده که می‌طلبد سازمان مدیریت و برنامه ریزی این امر را عملیاتی کند.

بیرانوندی با اشاره به اعتبارات توزان، گفت: امسال تصمیم واحد اخذشده که این اعتبارات را فقط به یک شهرستان پرداخت کنند، اگر این امر صورت گیرد پروژه‌های حوزه راه برخی شهرستان‌ها تعطیل می‌شود و موجب ناامیدی مردم خواهد شد و در این راستا توقع داریم که سایر شهرستان‌ها از اعتبارات توازن بی بهره نباشند.

وی در ادامه با اشاره به حوزه گردشگری لرستان، تصریح کرد: برای آبشار بیشه اعتبار خاصی باید در نظر گرفته شود.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرستان چگنی در جریان سیلاب خسارت جدی دیده است و کمتر از پلدختر خسارت ندیده است، تصریح کرد: در این راستا به این شهرستان در بحث اختصاص اعتبارات ویژه دیده شود.

بیرانوندی با تاکید بر ضرورت تکمیل بیمارستان جایگزین عشایر خرم آباد، افزود: پروژه راه آهن، آزاد راه خرم آباد - اراک و همچنین بیمارستان جایگزین عشایر را قرارگاه خاتم اجرا می‌کند می‌طلبد که این پروژه‌ها تسریع پیدا کنند.

وی با بیان اینکه به خاطر تعطیل شدن این پروژه‌ها خیلی‌ها بیکار شده‌اند، افزود: با توجه به اینکه استان لرستان محروم بود و سیل زده شد توقع داریم که تخصیص اعتبارات در حوزه‌های مختلف لرستان ۱۰۰ درصد شود.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: همچنین طلب پیمانکاران موجب شده که پای کار نیایند و بضاعت آنها به صفر رسیده که می طبلد توجه ویژه ای در این زمینه نیز از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی داشته باشیم.

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی