به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی : کمیته اخلاق وتورک پس ازسه سال چراجواب اعتراض باشگاه خیبررا نمی دهد /وزیرورزش ورئیس فدراسیون فوتبال در مجلس پاسخگوی حق تضييع شده خیبر باشند

 

نماینده مردم خرم آباد و چگنی :
کمیته اخلاق وتورک پس ازسه سال چراجواب اعتراض باشگاه خیبررا نمی دهد /وزیرورزش ورئیس فدراسیون فوتبال در مجلس پاسخگوی حق تضييع شده خیبر باشند   
نماینده مردم درمجلس دهم از عدم شفاف سازی و پاسخگوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در اعتراض باشگاه خیبر در بحث تبانی درلیگ یک پس از سه سال به شدت انتقاد کرد . 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمدبیرانوندی ،نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت:این روزها برخی از دوستان فدراسیون در ارتباط با مشکلات و حواشی پیرامون جام حذفی در ورزشگاه شهدای فولاد چنان کاسه داغ تر از آش شده اند که خود عامل اصلی حواشی در فوتبال و ورزش شده اند. 
بیرانوندی افزود : از آقای تورک و کمیته اخلاق  فدراسیون که به خود اجازه می دهند ارکان اصلی فدراسیون را با بیانیه خارج از عرف و وظیفه زیر سئوال  می برند سئوال های بی پاسخ  بی شماری  دارم . 
آقای تورک لطفا به صورت شفاف برای مردم فوتبال دوست و شریف لرستان پاسخ دهید که چرا پس از سه سال از اعتراض باشگاه خیبر خرم آباد در ارتباط با تبانی و برخی حواشی غیر قابل قبول لیگ یک فوتبال که منجر به حذف تنها نماینده لرستان به ناحق از لیگ دسته اول شده پاسخگو نیستید ؟ 
چرا جواب اعتراض باشگاه خیبر خرم آباد در ارتباط با 5دیدار منجر به تبانی تیم نورچشمی با برخی تیم ها چه منفی و چه مثبت پاسخی داده نشد ولی با نگاه تبعیض  آمیز برای فلان بشگاه رای چند روزه صادر می کنید . 
وی افزود :اما کمیته اخلاق و آقای تورک که در فوتبالی بودن وی باید شک کرد در کمتر از یک ماه به برخی از حواشی و تبانی ها در فوتبال پاسخ می دهد . 
رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش  تصریح کرد :براستی آقای تورک شما می دانید خیبر شناسنامه فوتبال غرب کشور یادگار بیش از 6200شهید لرستان و سمبل مقاومت و جانفشانی های رزمندگان لرستانی در هشت سال دفاع مقدس است . 
وی افزود :آیا شما می دانید سردار شهید حسین هزاوه یادگار شهدای چوار در زمین مقدس فوتبال کاپیتان خیبر بود؟ 
بیرانوندی افزود :ورود و تخریب بی پایه و اساس تورک و کمیته اخلاق در بحث فینال جام حذفی و تخریب سازمان لیگ تنها بیان کننده عدم اشراف وی به فوتبال و ارکان فدراسیون است و از وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال انتظار دارم با ورود منطقی به این پرونده و عزل تورک به وضعیت یک بام و دو هوای کمیته اخلاق سامان دهد . 
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس افزود:تورک باید نسبت به جایگاه و وظایف خود آگاه باشد و در آرای خود انصاف و عدالت را دررعایت کند. 
 عضو شورای فرهنگ عمومی استان ها درمجلس دهم  تصریح کرد :باید بپذیریم  فدراسیون فوتبال  و وزارت ورزش نقش اصلی را در ضعیف شدن  فوتبال دارد چون دخالت های بیجا می کند یک زمانی دخالت درست است و با خبره گری و دانش و تخصص صورت می گیرد ولی وقتی افرادی که اصلا نمی دانند ورزش کجا است، انتخاب می شوند و سر کار می آیند، در فدراسیون ها هم دخالت می کنند شما مطمئن باشید که ما بدتر از این را هم خواهیم داشت. 
بیرانوندی در پایان گفت :تا احقاق حق تضييع شده خیبر و عدم پاسخ شفاف فدراسیون  فوتبال و کمیته اخلاق و شخص تورک ساکت نمی نشینیم ودر صورت عدم  پاسخ در روز های آتی وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال باید در مجلس پاسخگوی مجمع نمایندگان لرستان باشند . 
وی با انتقاد از نگاه قومی قبیله ی و عدم پاسخگوی و سیاه نمایی کمیته اخلاق در آرای خود خواستار عزل تورک از کمیته اخلاق و پاسخگویی به شکایت باشگا ه های فوتبال کشور بدون در نظر گرفتن برخی حواشی پشت پرده فوتبال شد. 


؜؜؜؜؜؜

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی