به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دکتر بیرانوندی:سرانه ورزشی در شان لرستان نیست

 

دکتر بیرانوندی:سرانه ورزشی در شان لرستان نیست

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: سرانه ورزشی لرستان به هیچ وجه در شان ورزشکاران پر افتخار این دیار نیست.

 به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی، عضوفراکسیون مطبوعات و خبرگزاری های خانه ملت  در نشست هم‌اندیشی هیئت‌های ورزشی و سازمان‌های مردم‌نهاد استان با وزیر ورزش، اظهار کرد : اگرچه حوزه ورزش و جوانان مشترک است اما سهمی که برای جوانان تعریف کرده‌اند خوب دیده نشده است و توقع داریم این سم را تمام و کمال ببینند.

 وی با اشاره به سرانه ورزشی کمتر از ۶۰ سانتی‌متری در لرستان تاکید کرد: این سرانه به هیچ وجه در شان ورزشکاران پر افتخار این دیار نیست و عقب‌افتادگی ما به حدی است که باید برای جبران آن سهم ورزش لرستان چند برابر دیده شود.

 بیرانوندی تاکید کرد: در این راستا نیاز داریم که وزارت ورزش و جوانان توجه ویژه‌ای به استان ورزش‌خیز لرستان داشته باشد.

 نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس با اشاره به نبود اسپانسر در لرستان تصریح کرد: از روزی که به عنوان خادم مردم انتخاب شدم برای اینکه تیم فوتبال خیبر اسپانسری داشته باشد تلاش‌هایی کرده‌ایم اما فایده‌ای نداشته است.

 وی یادآور شد: خیبر همان تیمی است که روزگاری تیم پرسپولیس را در جام حدفی شکست داد و لرستان با این همه فوتبالیست‌های خوبی که دارد حیف است از وجود تیم و اسپانسر قوی محروم باشد.

 بیرانوندی تاکید کرد.: با توجه به شرایط کشور باید از ورزش و جوانان حمایت کرده و این قشر را تقویت کنیم.ایسنا

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی