به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

نماینده مردم خرم‌آباد مطرح کرد: مسیر توسعه زیرساخت‌های ورزشی لرستان ویژه دیده شود

 

نماینده مردم خرم‌آباد مطرح کرد:

مسیر توسعه زیرساخت‌های ورزشی لرستان ویژه دیده شود

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود فضاهای ورزشی گفت: مسیر توسعه زیرساخت‌های ورزشی لرستان از سوی وزارت ورزش باید بیشتر و بهتر دیده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمد بیرانوندی،عضو فراکسیون مطبوعات و خبرگزاری های خانه ملت  ظهر امروز پنجشنبه در آیین افتتاح سالن دو و میدانی «شهید سید ناصر کریمی» با اشاره به اینکه سالن سرپوشیده دو و میدانی لرستان در کشور کم نظیر است، سپاسگذاریم از اجرای این پروژه و قطعاً حق مردم لرستان بیش از این نیز است، اظهار داشت: وقتی ورزشکاران لرستان با کمترین امکانات در رتبه های برتر ملی و جهانی می ایستند، پس قطعاً باید زیرساخت و امکانات مناسب برای آنها فراهم شود تا بیش از پیش در عرصه ورزش بدرخشند.

وی با بیان اینکه ما در لرستان با حداقل امکانات به سکوهای برتر ورزشی رسیده ایم، تصریح کرد: مردم لرستان در همه عرصه ها برای دفاع از کیان ایران خوش درخشیدند، شهدا جان خود را برای دفاع از این مرز و بوم فدا کردند، حالا دولت و نظام باید هرچه در توان دارد برای شکوفایی استعداد این مردم فراهم کند.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مردم ما زمانی که بازی تیم های ملی را در رشته های مختلف می بینند بیشترین ذوق و نشاط را نشان می دهند، افزود: برای ترویج روحیه نشاط در جامعه نیز باید شکوفایی پتانسیل های ورزشی در دستور کار قرار بگیرد.

بیرانوندی با اشاره به اینکه شکوفایی پتانسیل های لرستان نیاز به تجهیزات بیشتر دارد، گفت: برخی جاها کوتاهی شده است، نیاز است این مسیر توسعه زیرساخت های ورزشی لرستان بیشتر و بهتر دیده شود، برخی پروژه ها نیازمند به حداقل حمایت ها است تا تکمیل شوند.
وی خطاب به وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه تجهیزات مجموعه ها را تمام و کمال اهداء کنید و تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی ما عنایت وزارت ورزش و جوانان را می طلبد، تصریح کرد: برخی در آرزوی تکمیل پروژه های لرستان به رحمت خدا رفته اند، امیدواریم وجود آقای سلطانی فر در تکمیل پروژه های ورزشی لرستان یاری گر باشد.
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شهرستان چگنی ما از حداقل های ورزش بی بهره است، سپیددشت، زاغه، بیرانشهر و… هم یکسری امکانات دارند و نیازمند حداقل حمایت ها هستند، گفت: تکمیل زمین چمن مصنوعی زاغه، استخرچگنی، استخرسپیددشت و بیرانشهر و… از مطالبات مردم است.

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی