به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دکتر بیرانوندی:دولت به وعده‌های داده شده برای سدسازی در لرستان عمل کند

 

دکتر بیرانوندی:دولت به وعده‌های داده شده برای سدسازی در لرستان عمل کند

نماینده مردم خرم‌آباد وچگنی در خانه ملت گفت: دولت به وعده‌های داده شده برای سدسازی در لرستان عمل کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمد بیرانوندی،عضو فراکسیون مطبوعات و خبرگزاری های خانه ملت در مجلس دهم عصر امروز در مراسم کلنگ‌زنی سد مخمل‌کوه این شهرستان اظهار کرد‌: با کلنگ زنی سدمخملکوه تعهد بیشتری ایجاد شد بنابراین تکمیل آن باید در دستور کار قرار بگیرد.

وی افزود: نمایندگان استان لرستان ۸ میلیاردتومان را به دلیل اهمیت سد مخمل‌کوه برای ساخت پروژه اختصاص دادند، همچنین سازمان برنامه و بودجه نیز ۸ میلیارد تومان مشخص کردند.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: زمانی که وعده‌ای داده می‌شود باید تحقق پیدا کند زیرا برای مردم توقع ایجاد می‌شود.

بیرانوندی ادامه داد: یکی دیگر از مطالبات ما بهره‌مندی کشاورزان از سد ایشان است که با وجود گذشت ۵ سال از تکمیل ساخت این امر محقق نشده است.

وی خاطرنشان کرد: عمر سد ۵۰ سال است که 5 سال از آن گذشته و همچنان کشاورزان از آن‌ استفاده‌ای نکردند، بنابراین تامین اعتبار مورد نیاز توقعی است که از وزارت نیرو داریم.

نماینده‌ مردم خرم‌آباد  و چگنی چگنی در خانه ملت تکمیل فاضلاب ماسور را از دیگر مطالبات عنوان و گفت: توقع ما این است که ۲۰ درصد باقیمانده نیز تکمیل شود./فارس

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی