به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دلیل کنار رفتن اصلاح طلبان از مناصب مجلس چیست؟دلیل کنار رفتن اصلاح طلبان از مناصب مجلس چیست؟

بیرانوندی : با وجود اینکه اصلاح‌طلبان موفق به کسب کرسی ریاست مجلس نشدند اما به دستاوردهای خوبی رسیدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی، عضو فراکسیون امید مجلس گفت:  تصور من بر این است با وجود اینکه اصلاح‌طلبان موفق به کسب کرسی ریاست مجلس نشدند اما به دستاوردهای خوبی رسیدند. اول اینکه اصالت خود را به همگان نشان دادیم و مشخص شد تعداد واقعی اعضای فراکسیون امید چند نفر است. در ثانی همه متوجه شدند که اصلاح‌طلبان اکثریت مجلس نیستند و اگر انتقادی به عملکرد مجلس است نباید همه آن را به پای ما بنویسند زیرا اصلاح‌طلبان تفکرغالب مجلس نیستند.

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات  مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه چرا عارف برای ریاست این کمیسیون آموزش کاندیدا نشد، گفت: گاهی یک استراتژی برتر بوجود می‌آید و نوع تصمیم‌گیری‌ها عوض می‌شود. آقای عارف احترام خاصی را برای زنان که نیمی از جامعه را تشکیل داده‌اند، قائل هستند؛ از این‌رو خانم فاطمه سعیدی را برای ریاست این کمیسیون پیشنهاد دادند و خود کناره‌گیری کردند.

نماینده خرم‌آباد و چگنی درمجلس دهم  افزود :  اگر کمی در تصمیم‌گیری‌های فراکسیون امید دقیق شویم می‌بینیم که به هیچ عنوان خبری از تغییر استراتژی به معنای اینکه منزوی بشویم نبوده و حتی به نظر من خروجی اکثر تصمیمات این جریان فکری مثبت هم بوده است.

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی