به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دکتر بیرانوندی: کمک‌های نقدی و لوازم خانگی بیشترین نیاز مردم سیل‌زده لرستان است

 

دکتر بیرانوندی: کمک‌های نقدی و لوازم خانگی بیشترین نیاز مردم سیل‌زده لرستان است

نماینده مردم خرم‌آباد وچگنی در مجلس: اگر پول نقدی کمک می‌شود باید به سمت ساخت منازل سیل‌زده‌ها هدایت شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی، نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضع مناطق سیل‌زده در این منطقه گفت اوضاع مناطق سیل‌زده تحت مدیریت است و کمک‌های نقدی و لوازم خانگی بیشترین نیاز مردم سیل‌زده در استان لرستان است.

 بیرانوندی در گفت‌وگو با پانا با بیان اینکه نیازهای اولیه مردم سیل‌زده در استان لرستان تأمین شده است و کمبودی در این بخش وجود ندارد، اظهار کرد: نیازهای اولیه همچون مواد غذایی، پتو، چادر و پوشاک در مناطق سیل‌زده تأمین شده است و با توجه به کمک‌های زیادی که صورت گرفته است، بخشی از این امکانات اولیه ضایع می‌شود و در این بخش باید نیازها مدیریت شود و مردم دیگر به مواد غذایی نیازی ندارند.

رئیس کمیته آموزش و پرورش  در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه سایر نیازهای مردم سیل‌زده در استان لرستان باید اولویت‌بندی شود، گفت: اکنون مردم سیل‌زده در دو حوزه نیاز به کمک دارند که تأمین لوازم خانگی و دریافت کمک‌های نقدی برای بازسازی منازلشان است منتهی این کمک‌ها باید ساماندهی و مدیریت شود تا مردم سیل‌زده به طور عادلانه کمک دریافت کنند و مشکل اسکان دائم مردم حل شود.

وی درباره اوضاع بهداشت و کمبودهای دارویی در مناطق سیل‌زده لرستان نیز گفت: حضور نیروهای بهداشت و درمان در مناطق خوب است و تاکنون هم بیماری گزارش نشده است و در بخش دارویی نیز کمبودی وجود ندارد و داروهای مورد نیاز تأمین می‌شود.

این نماینده مجلس تصریح کرد: بازسازی زیرساخت‌های جاده‌ای بر عهده دولت قرار دارد و اگر پول نقدی کمک می‌شود باید فقط به سمت و سوی ساخت منازل هدایت شود تا روز به روز اوضاع مردم سیل‌زده بهتر شود.

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی