به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دکتر بیرانوندی نماینده مردم خرم آبادوچگنی در مجلس: مشکل اسکان دائم مردم سیل‌زده لرستان در اسرع وقت حل شود

 

دکتر بیرانوندی نماینده مردم خرم آبادوچگنی در مجلس:

مشکل اسکان دائم مردم سیل‌زده لرستان در اسرع وقت حل شود

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مشکل اسکان دائم مردم سیل‌زده لرستان در اسرع وقت حل شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر
 محمد بیرانوندی،عضو مجمع نمایندگان استان لرستان صبح شنبه در ستاد مدیریت بحران لرستان با حضور رئیس جمهور در سخنانی با بیان اینکه مردم لرستان همواره حافظ خاک کشور بوده‌اند، اظهار داشت: در این راستا از رئیس جمهور توقع دارند که مورد توجه قرار گیرند.

وی با بیان اینکه مردم توقع داشتند که رئیس جمهور زودتر در لرستان و مناطق سیل زده این استان حضور پیدا می‌کرد، خطاب به رئیس جمهور، گفت: الان هم که به لرستان آمده‌اید، خوش آمدید.

این نماینده مردم در مجلس دهم  با تاکید بر اینکه امروز در لرستان سیل نیامده، بلکه وقتی که مردم در کوچه و خیابان دنبال کار می‌گردند، در لرستان سیل آمده است، افزود: امروز در جریان سیلاب شاهد انعکاس طبیعت هستیم.

بیرانوندی با بیان اینکه به مردم در رابطه با وقوع سیلاب خوب اطلاع رسانی نشده بود، افزود: این امر به گونه‌ای بود که مردم توانستند فقط جان خود را نجات بدهند و زندگی، خانه‌ها و… خود را از دست داده‌اند.

عضوفراکسیون مطبوعات و خبرگزاری های خانه ملت تاکید کرد: انتظار این است که مشکل اسکان دائم مردم سیل زده در اسرع وقت حل شود.

بیرانوندی، تصریح کرد: ما حقمان را می‌خواهیم، زمین‌هایکشاورزی مان را می‌خواهیم، لرستان جز پنج استان پرآب کشور است، نیاز بوده که تخصیص آب این استان افزایش یابد و سدهای معشوره، بختیاری، شبیخون و… در این استان عملیاتی شوند‌.

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی