به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

بیرانوندی در اعتراض به کمبود امکاناتدر لرستان حتی یک نردبان بلند برای نجات مردم وجود ندارد

بیرانوندی در اعتراض به کمبود امکاناتدر لرستان حتی یک نردبان بلند برای نجات مردم وجود ندارد

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود امکانات و تجهیزات معضلی جدی در لرستان است، به طوریکه حتی یک نردبان بلند برای نجات مردم وجود ندارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمد بیرانوندی؛ عضوفراکسیون مطبوعات و خبرگزاری های خانه ملت در جلسه ستاد مدیریت بحران لرستان که با حضور معاون اول رئیس جمهور، تعدادی از وزرا و مسوولان استاتی برگزار شد، اظهار کرد: انتظار مردم این است که خروجی این جلسه برای لرستان نتیجه‌بخش باشد.

وی عنوان کرد: اینکه تاکنون با وجود بارش‌های شدید و سیل‌آسا تاکنون اتفاقی در لرستان رخ نداده، حاصل مدیریت همه مدیران در بخش‌های مختلف بوده است، اما این نباید موجب بشود مورد بی‌مهری و کم‌توجهی مسوولان کشوری قرار بگیریم.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در خانه ملت در ادامه از کمبود امکانات در شهرستان‌ها گلایه و خاطرنشان کرد: به عنوان نمونه حتی یک نردبان بلند برای نجات مردم در لرستان وجود ندارد و این کمبود امکانات و تجهیزات از معضلات و آسیب‌های استان محسوب می‌شود.

بیرانوندی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه لرستان حتی در زمان خشکسالی جزو 5 استان پر آب کشور بوده است، تصریح کرد: با این وجود در حالی میانگین سطح اراضی آبی آن 23 درصد بوده که این آمار در کشور 46 درصدی است.

وی بیان کرد: همچنین پروژه ریلی ما به عنوان یک زیرساخت با گذشت چندین سال از پیشرفت فیزیکی 37 درصدی برخوردار بوده و نیازمند توجه در مدیریت کلان کشور است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی از تکمیل سد بختیاری به عنوان مطالبه جدی لرستانی‌ها یاد و تاکید کرد: از دیگر مطالبات مردم پیگیری احداث سدهای کاکا شرف، داربلوط و شبیخون است که کار  مطالعاتی آن‌ها انجام شده و یکی از مزایای احداث این سدها کاهش خسارات ناشی از سیل است.

بیرانوندی همچنین از مسوولان کشوری حاضر در جلسه تقاضا کرد وعده‌هایی داده شود که قابلیت اجرایی شدن داشته باشند، چرا که بی‌اعتمادی تنها نتیجه عدم تحقق وعده‌ها است.فارس لرستان

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی