به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

بیرانوندی در گفت‌وگو با «فام‌نیوز »: نیاز به افرادی جسور در وزارتخانه‌ها داریم

 

 

بیرانوندی در گفت‌وگو با «فام‌نیوز »: نیاز به افرادی جسور در وزارتخانه‌ها داریم

 

یک عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه نیاز به افرادی جسور و عالم برای تصدی وزارتخانه‌ها داریم گفت: انتظار این بود که رییس جمهور برای معرفی وزرا با فراکسیون امید مشورت می‌کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمد بیرانوندی،نماینده مردم خرم آبادوچگنی در گفت‌وگو با «فام‌نیوز» در مورد وزرای پیشنهادی رییس جمهور برای چهار وزارتخانه گفت: ما از آقای شریعتمداری شناخت کافی داریم، وزارت رفاه وزارتخانه گسترده‌ای است که نیاز به فردی با تجربه دارد، با توجه به سابقه و تجربه آقای شریعتمداری قطعا وی گزینه مناسبی برای این وزارتخانه عریض و طویل خواهد بود.

 این عضو فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: شناخت عمیقی از آقای رحمانی به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت صنعت ندارم و فقط سوابق مجلس وی را می‌شناسم، از آقای اسلامی و دژپسند نیز شناخت کافی نداریم و باید برنامه‌های آنها را ببینیم و بعد تصمیم گیری کنیم.

 وی تاکید کرد: فراکسیون امید هزینه زیادی را بابت حمایت از دولت داده است و انتظار این بود که رییس جمهور در انتخاب و معرفی وزرا با این فراکسیون مشورت و رایزنی‌هایی داشته باشند که متاسفانه این اتفاق تاکنون نیفتاده است.

بیرانوندی خاطر نشان کرد: شرایط سخت و سنگین مملکت شرایط عادی نیست که هر فردی را برای تصدی وزارتخانه‌های کلیدی و اقتصادی معرفی کنند و قطعا ما در این شرایط نیاز به افرادی جسور، عالم و پای کار داریم، افرادی قوی‌تر از این افراد برای وزارتخانه‌های مورد نظر بودند که رییس جمهور می‌توانست از تخصص و توانایی آنها بهره‌مند شود.

 


نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی