به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دکتربیرانوندی: سازمان اداری و استخدامی سریع‌تر مجوز جذب ۴۰۰ عضو هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان را صادر کند

 

دکتربیرانوندی:

سازمان اداری و استخدامی سریع‌تر مجوز جذب ۴۰۰ عضو هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان را صادر کند.

 عضو کمیسیون آموزش مجلس از سازمان اداری و استخدامی خواست سریع‌تر مجوز جذب ۴۰۰ عضو هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان را صادر کند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمد بیرانوندی،رییس کمیته آموزش وپرورش کمیسیون آموزش مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری‌ خانه ‌ملت تلاش مسئولان دانشگاه فرهنگیان برای جذب 400 عضو هیات علمی را با توجه به کمبود شدید عضو هیات علمی در این دانشگاه مثبت ارزیابی کرد و گفت: تا دو سال گذشته تعداد اعضای دائم هیات علمی  دانشگاه به تعداد انگشتان یک دست هم نمی‌رسید اما طی دو سال گذشته به فکر افتادند که کادر دانشگاه باید متناسب با نیازها باشد.

 نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه مسئولان دانشگاه فرهنگیان مصرانه جذب عضو هیات علمی را دنبال می کنند، افزود: از سازمان اداری و استخدامی انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر مجوز ردیف‌های استخدامی را صادر کند و همکاری مناسبی را داشته باشد.

 وی از بی توجهی نسبت به رعایت نسبت دانشجو به استاد انتقاد کرد و ادامه داد: با تقاضای جذب 400 عضو هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان مشخص می‌شود که نسبت دانشجو به استاد در این دانشگاه به درستی رعایت نشده است.

کشور با بحران کمبود معلم روبرو است

 این نماینده مردم در مجلس دهم، با یادآوری کمبود معلم در کشور، گفت: کشور با بحران کمبود معلم روبرو است و برای رفع این معضل باید جذب دانشجو و به تبع آن استاد در دانشگاه فرهنگیان افزایش یابد.

 ظرفیت‌ها در دانشگاه فرهنگیان تکمیل نشده/ استخدام نیرو تنها با مجوز سازمان امکان‌پذیر است?

 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه ظرفیت‌ها در دانشگاه فرهنگیان تکمیل نشده است، تصریح کرد: دانشگاه شهید رجایی و فرهنگیان ظرفیت پذیرش 25 هزار معلم را دارند اما به دلیل عدم همکاری سازمان اداری و استخدامی امکان پذیرش

ندارد و در واقع استخدام نیرو تنها با مجوز سازمان امکان پذیر است./پایان پیام

 

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی