به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دکتر بیرانوندی توضیح داد:تقسیم بندی نیروهای حق التدریسی ونهضتی به دوگروه،راهکارکمیسیون آموزش برای تبدیل طرح تعیین تکلیف به قانون

 

دکتر بیرانوندی توضیح داد:

تقسیم‌بندی نیروهای حق التدریس و نهضتی به دو گروه؛ راهکار کمیسیون آموزش برای تبدیل طرح تعیین تکلیف به قانون
 
رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، راهکار این کمیسیون برای تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس و نهضتی را تقسیم‌بندی آنها به دو گروه اعلام کرد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی،عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به نشست عصر روز گذشته(سه‌شنبه 12 تیرماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، عنوان کرد: در این نشست، طرح تعیین تکلیف نیروهای حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی که چندین مرتبه به صحن علنی مجلس آمده و به کمیسیون ارجاع شده مورد بررسی قرار گرفت و نهایتا تغییرات مهم و برجسته‌ای در طرح اعمال و برای ارجاع به صحن آماده شد.
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس دهم درباره تغییرات جدید اعمال شده در این طرح، توضیح داد: با نظر اعضای کمیسیون مشمولان این طرح به دو دسته تقسیم شدند؛ دسته نخست حق التدریسی‌ها، پیش دبستانی‌ها، جاماندگان و مشمولان تبصره 17 قانون مصوبه سال 94 می‌شوند و دسته دوم آموزشیاران نهضت سوادآموزی مشمول مصوبه سال 95 مجلس هستند.
 
وی ادامه داد: برای گروه اول مصوب شد که با آموزش و آزمون پس از آموزش از همان متون آموزش داده شده از سال دوم برنامه تا انتهای قانون برنامه ششم مشمولان طرح، جذب و مشغول به کار شوند.
بیرانوندی یادآور شد: برای آموزشیاران نهضت سوادآموزی نیز مصوب شد این افراد به شکل تجمیعی (بالای دو نفر) و مستمر(مشغول به کار از سال 92) با آزمون داخلی همانند دسته اول از سال دوم برنامه تا انتهای برنامه ششم مشغول به کار شوند.
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این مصوبه در کمیسیون رأی آورد و روی آن اجماع شد از آماده شدن طرح مذکور برای ورود به صحن علنی و تعیین تکلیف وضعیت نیروهای حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی خبر داد.

نظرات کاربران

  1. Avatar
    1397/04/15

    با سلام خدمت دکتر محمد بیرانوندی پیرو راهکار کمیسون برای تعین تکلیف آموزشیاران نهضت سواد آموزی که برای آنها مصوب شده افرادی که به صورت مستمر از سال 92 مشغول بودند,آزمون داخلی برگزار شود, قانون مستمر برای آموزش دهنده های سواد آموزی شرایط را بسیار دشوار خواهد کرد از شما خواهشمندیم که از مستمر بودن دوره صرف نظر فرمایید. با تشکر آموزش دهنده های نهضت سواد آموزی

  1. Avatar

    سلام خدمت دکتربیرانوندی نماینده مقتدرآگاه ودلسوزی که امید همه آموزشیاران نهضت بعدازخداوندمتعال به شماست۰ شمارابه شرافت ملت بزرگ ایران قسم می دهیم که ماراباتمام مشکلات روحی که برایمان پیش آمده است نجات دهید۰ این واژه" مستمر" که درطرح جدیدآورده اید یاحذف کنید یا تغییردهیدکه سرنوشت ماراتغییرخواهدداد۰ چشم ودل ماوخانواده های ما بعدازخدا به سمت شماست ۰ درحق همه مابرادری کنید۰خداشماراسربلندوپیروزوسلامت کند۰

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی