به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دکتربیرانوندی درتذکرشفاهی:چندنفرازطلب کاران موسسات مالی درلرستان خودکشی کرده اند

 

دکتر بیرانوندی در تذکرشفاهی:

چند نفر از طلبکاران موسسات مالی در لرستان خودکشی کردند/ بانک مرکزی از افزایش بحران ها جلوگیری کند

نماینده مردم خرم آباد در مجلس با انتقاد از نابسامانی های ادامه دار موسسات مالی گفت: بانک مرکزی از ادامه و افزایش این بحران ها باید جلوگیری کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی ،نماینده مردم خرم آباد و چگنی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 23 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: تذکر من به همه کسانی است که با معلمان که به شکل مسالمت آمیز به وظیفه خود عمل می کنند، برخورد غیرقانونی کرده اند. بگیر و ببند، پاسخ درست به هیچ کنش مسالمت آمیز به ویژه به اعتراض معلمان که نوعی درس اجتماعی است، نیست.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس بانک مرکزی افزود: هر روز غصه ای بر قصه پرغصه موسسات اقتصادی و مالی افزوده شده و چند نفر از طلبکاران موسسه آرمان و سایر موسسات در لرستان خودکشی کرده اند و خانواده هایی نیز از هم پاشیده شده است، بنابراین نباید اجازه ادامه این مصیبت داده شود.

وی در تذکری به وزیرجهاد کشاورزی درخصوص وضعیت نامناسب دامداران به ویژه دراستان لرستان گفت: سامان بخشی به لبنیات، افزایش قیمت، پرداخت یارانه مستقیم به دامداران و کارخانه ها، هیچکدام اثربخش نبوده است، تنها طرح خرید تضمینی محصولات موثر بوده که متاسفانه ادامه پیدا نکرده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: معنای اقتصاد مقاومتی، جز با اتکا به تولیدات داخلی و صادرات غیرنفتی نیست، لذا با مشوق های لازم این مسیرها باید طی شود. متاسفانه علاوه بر موارد مذکور، یارانه به نهاده‌های دامی پرداخت نشده و برخی از واحدها نیز تعطیل گشته است./پایان پیام

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی