به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

عدم تناسب بین مزیت‌های نسبی استان با نرخ بالای بیکاری جوانان

 

عدم تناسب بین مزیت‌های نسبی استان با نرخ بالای بیکاری جوانان

نماینده خرم‌آباد و چگنی درمجلس دهم  گفت:«لرستان مزیت‌های نسبی فراوانی دارد و نرخ بالای بیکاری جوانان استان در تناسب با این مزیت‌ها نیست».

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمد بیرانوندی، عضو شورای فرهنگ عمومی استانها درمجلس شورای اسلامی صبح روز شنبه 8 اردیبهشت‌ماه در جشنواره نشاط و امید که به مناسبت سالروز تولد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد حضور یافت و در سخنانی به عدم تناسب بین مزیت‌های نسبی استان با نرخ بالای  بیکاری جوانان این استان اشاره کرد.

عضو فراکسیون امید پارلمان، تشریح کرد:«جوانان نقش مهمی در رفع بسیاری از تنگناهای کشور داشته‌اند و به همین علت، جوان‌گرایی را در عمل و نه صرفاً در شعار، باید مورد توجه بیشتر قرار داد».

بیرانوندی، مهم‌ترین مشکل جوانان لرستان را معضل بیکاری دانست و تصریح کرد:«همه باید تلاش کنیم با مشارکت هرچه بیشتر جوانان در امور مختلف، با این معضل مبارزه کنیم».

نماینده خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت:«تقویت مشارکت جوانان در امور مختلف باید همراه با حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه‌ی جوانان باشد».

به گزارش چکیده خبر در این جشنواره از جوانان برگزیده در عرصه‌های مختلف علمی، پژوهشی، فناوری، محیط زیستی، ورزشی، کارآفرینی و گردشگری تجلیل شد.


نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی