به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس:بیش از ۵۰ درصد کابینه باید تغییر کند/ نظرات اعضای فراکسیون امید به دولت منتقل می‌شود

 

پارسایی گفت: نظرات اعضای فراکسیون در خصوص کابینه جمع آوری و در قالب کمیته‌ای به دولت منتقل می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی، سخنگوی فراکسیون امید مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص جلسه (یکشنبه 18 تیرماه) مجمع عمومی فراکسیون امید، اظهار داشت: نظرخواهی از اعضای فراکسیون امید برای نحوه تعامل با دولت و کابینه دوازدهم در این جلسه انجام شد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این جلسه برای همفکری با دولت در راستای چینش کابینه بود، بیان کرد: نظرات اعضای فراکسیون جمع آوری و در قالب کمیته‌ای به دولت منتقل می‌شود، همچنین سنجشی از عملکرد کابینه فعلی انجام شد و بر اساس شاخص‌هایی که تعریف شده، انتظار می‌رود وزرای توانمند بازهم مورد استفاده قرار گیرند.

وی با بیان اینکه شاخص‌هایی برای انتخاب افراد در کابینه جدید تعیین می‌شود، افزود: در حال حاضر نظر نمایندگان فراکسیون امید در قبال وزرای کابینه دولت یازدهم رسانه‌ای نمی‌شود.

پارسایی با بیان اینکه اعضای فراکسیون امید به 18 وزیر دولت یازدهم نمره داده‌اند و جمع بندی‌های لازم انجام شده است، متذکر شد: براساس شرایط انتظار داریم بیش از 50 درصد کابینه تغییر کند، دولت اگر می‌خواهد به موفقیت دست یابد، با این کابینه‌ توفیقی حاصل نخواهد شد؛ رئیس جمهور روحانی نیز بارها تاکید کرده که برخی از اعضای کابینه حاضر نشدند، پاشنه‌ را بکشند و رئیس جمهور را یاری کنند.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعضای کابینه جدید باید به گفتمان و شعارهای رئیس جمهور روحانی اعتقاد داشته باشند، گفت: شعارهای انتخاباتی رئیس جمهور کاملا روشن و مشخص است و اگر کسی به این شعارها اعتقاد نداشته باشد و به کابینه ورود پیدا کند، نتیجه‌ای جز صدمه و چوب لای چرخ دولت گذاردن نخواهد داشت./پایان پیام

 


نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی