به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

آیین تشییع پیکر 2 شهید حادثه تروریستی پایتخت در لرستان

 

پیکر شهیدان لرستانیِ حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی در لرستان تشییع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی، صبح امروز آیین تشییع پیکر "شهیده مهدیه هراتی" و "شهیده هانیه اکبریان" با حضور مدیران، مسوولان، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مردم ولایتمدار خرم‌آباد در خیابان حافظ جنب مسجد توسلی برگزار شد
مهدیه هراتی ۳۲ ساله، کارشناس ارشد برق و مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان بود که در حادثه تروریستی به مجلس شورای اسلامی به شهادت رسید که پیکر این شهیده امروز تشییع و در گلزار شهدای خرم‌آباد به خاک سپرده شد.
هانیه اکبریان ۳۷ ساله از شهرستان دلفان که از نیروهای حق‌التدریسی نهضت سوادآموزی بود برای پیگیری مطالبات خود به مجلس مراجعه کرده بود در این حمله تروریستی به شهادت رسید که پیکر این شهیده نیز صبح امروز در خرم‌آباد تشییع و در شهرستان دلفان به خاک سپرده می‌شود.
شایان ذکر است، روز چهارشنبه 17 خرداد مصادف با 12 رمضان در 2 حمله تروریستی جداگانه، در مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) 17 نفر شهید و 46 نفر مجروح شدند.
در این مراسم نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد، استاندار لرستان، نماینده مردم خرآباد وچگنی ،نماینده سلسله و دلفان در مجلس دهم، معاونان استاندار، مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی لرستان و جمعی از مردم خرم‌آباد حضور داشتند./پایان پیام

 یافته


نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی