به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش لرستان به نماینده مردم خرم اباد ودوره چگنی در مجلس شورای اسلامی

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی، در نشست تخصصی اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در روز دوشنبه، ۲۸ تیرماه، انتخابات تعیین روسای پنج گانه کمیته‌های این کمیسیون برگزار شد که در پایان محمد بیرانوندی نماینده مردم خرم آبادو چگنی به عنوان رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

گفتنی است که کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی شامل پنج کمیته علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش عالی و علوم پزشکی، آموزش و پرورش، فرهنگ و تربیت اسلامی و کمیته مهارتی است.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با تبریک این انتخاب به نماینده مردم خرم آباد و چگنی، تعامل دستگاه تعلیم و تربیت با نخبگان را یک  سیاست اصولی برشمرد و افزود: آموزش و پرورش دستگاهی ظریف، تاثیر گذار و پهن پیکر است که برای انجام اهداف کلان خود باید از تمام ظرفیت ها  هوشمندانه استفاده کند. دکتر گودرز کریمی فر ابراز امیدواری کرد که حضور دکتر بیرانوندی در این کمیته منجر به سیاست گذاری و برنامه ریزی منسجم و دقیق در بهبود سطح معیشت فرهنگیان و ارتقای شأن و جایگاه این قشر شریف و پرتلاش در جامعه شود.

مطالب مرتبط:

 

 


نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی