به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

بازدید دکتر محمد بیرانوندی از پروژه های در حال احداث

 

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترمحمد بیرانوندی ، نماینده مردم شریف خرم آبادودوره چگنی در مجلس شورای اسلامی ظهر یکشنبه۲۰ تیرماه از پروژه های در حال احداث(راه آهن دورود - خرم آباد وآزاد راه خرم آباد- بروجرد- اراک بازدید کرد.

دراین بازدید مهندس بازوند استاندار لرستان، دکتر خجسته پور فرماندار خرم آباد ،  مهندس دریکوند مشاور استاندار، مهندس علیخانی مدیرکل راه شهرسازی استان لرستان، مهندس نجفی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری استان لرستان  و اصحاب رسانه وی راهمراهی می کردند.

 درحاشیه این بازدید هوشنگ بازوند درگفت‌وگو با خبرنگار مهر درسخنانی با اشاره به اجرای پروژه آزاد راه خرم آباد - بروجرد - اراک اظهار داشت: این پروژه به نام سردار شهید «بروجردی» نامگذاری شده و یکی از پروژه های فعال در کشور است.

بازوندبا بیان اینکه اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این پروژه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان است عنوان کرد: این پروژه از سوی یکی از موسسه های زیر مجموعه قرارگاه خاتم الانبیاء(عج) در حال اجرا است بوده و تونل های در حال احداث در این پروژه آزاد راهی از پیچیده ترین تونل های کشور محسوب می شوند.

استاندار لرستان با بیان اینکه تنها در یکی از این تونل ها ۹۸۰ نفر مشغول به فعالیت هستند گفت: برای اجرای این پروژه مشکلاتی از جمله با منابع طبیعی وجود دارد که اقدامات در این زمینه برای رفع آنها در حال انجام است.

بازوند بیان داشت: در مجموع حدود هزار و ۵۰۰ نفر در پروژه آزاد راه خرم آباد - بروجرد - اراک مشغول به فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه احداث این پروژه در توسعه اقتصادی استان به طور حتم نقش بسزایی خواهد داشت عنوان کرد: در این راستا باید اقدامات لازم برای تکمیل این پروژه آزاد راهی در استان صورت گیرد.

استاندار لرستان طول دو تونل آزاد راه خرم آباد - بروجرد - اراک را حدود شش کیلومتر عنوان کرد و گفت: برنامه زمانبدی اجرای این پروژه به تخصیص اعتبار آن بستگی دارد.

بازوند تاکید کرد: تکمیل این پروژه یکی از اولویت های اصلی قرارگاه خاتم الانبیاء(عج) است.نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی