به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

حضوردکتر بیرانوندی دردفترارتباط مردمی

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی، نماینده مردم شریف خرم اباد ودوره چگنی در مجلس شورای اسلامی عصر جمعه ۱۸ تیرماه در دفترارتباط مردمی خود حضور یافت وپاسخگوی مشکلات مردم به صورت حضوری شد.

مطالب مرتبط:

ادرس سامانه ارتباط مردمی با دکتر محمد بیرانوندی

http://samaneh.mohamadbeiranvand.ir

نظرات کاربران

 1. Avatar
  1395/04/19

  درود فراوان آدرس دفتر ارتباطی دکتر بیرانوند کجاست؟

 1. Avatar
  1396/02/09

  خواهشا در جهت اجرای عدالت تلاش کنید.همه افراد برای ورود به آموزش و پرورش باید آزمون بدهند

 1. Avatar

  با سلام ادرس دفتر نماینده مجلس و روزای ملاقاتش کی هست؟

 1. Avatar

  باسلام آدرس دفترنماینده مجلس کجاست؟

 1. Avatar
  1396/06/13

  سلام ، عذر میخوام من آدرس دفتر رو میخوام و روزهای ملاقات رو ممنونم

 1. Avatar
  1396/08/07

  با سلام وادب احترام : آدرس دفتر را می خواستم حضوری راجع طرحی بسیار عالی برای انژی های فسیلی وآلودگی هوا .... مچکرم.

 1. Avatar
  1397/06/15

  سلام٬ آدرس دفتر ارتباط مردمی محمد بیرانوندی کجاست و روزای ملاقاتش؟

 1. Avatar

  تقاضا دارم این قانون که هرکارمند می تواند یکبار مدرک تحصیلی خود را ارتقا دهد اصلاح شود. پس از صرف هزینه های گزاف و رفت و آمدهای فراوان بالاخره مدرک کارشناسی گرفته ام. سازمان می گوید به دلیل اینکه چندی قبل مدرک فوق دیپلم ارائه کردی امکان اعمال مدرک کارشناسی نداری. اگر مدرک کارشناسی اعمال نشود خیلی ضرر می کنم. به صورتی که دیگر ارتقا رتبه شامل من نمی شود. ار همه بدتر انگیزه خدمت رسانی بهتر از من گرفته می شود.خواهش می کنم قانون مربوطه اصلاح شود.

 1. Avatar
  1397/08/14

  با سلام درود بر شما و نمایندگان محترم که طرح رفع محدودیت احتساب صرفاً مدرک یک مقطع تحصیلی کارکنان دولت در طول خدمت را امضا کردید . واقعا کارمندان دولت و معلمان با هزینه شخصی و در روزهای پنجشنبه و جمعه سر کلاس رفتند . خواهشمند است پیگیر این طرح باشید تا هر چه زودتر تصویب شود . از درگاه احدیت، تداوم توفیق و موفقیت،و سلامت و سعادت ، مسالت دارم .

 1. Avatar

  سلام ببخشید جناب دکتر بیرانوند مصوبه مجلس برای استخدام آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی برگزارى يک دوره کلاس حداقل دونفر یا بیشتر بود ولی اعلام بخشنامه وزارت آموزش و پرورش این نیست لطفا رسیدگی و از حق آموزش دهندگان دفاع کنید مگه ميشه يه سال دو دوره کلاس برگزار کرد سال 91به آموزش دهندگان امکان برگزاری کلاس داده شده چطور در یک سال دو دوره برگزار کنند و این استخدام تا قبل 91هست و این تاریخ مصوبه، اکثر آموزش دهندگان تک دوره اند لطفا از وزارت آموزش و پرورش بخواهید مصوبه سال 95رو تغيير ندن و همون رو اجرا کنند. با تشکر

 1. Avatar

  سلام ببخشید جناب دکتر بیرانوند مصوبه مجلس برای استخدام آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی برگزارى يک دوره کلاس حداقل دونفر یا بیشتر بود ولی اعلام بخشنامه وزارت آموزش و پرورش این نیست لطفا رسیدگی و از حق آموزش دهندگان دفاع کنید مگه ميشه يه سال دو دوره کلاس برگزار کرد سال 91به آموزش دهندگان امکان برگزاری کلاس داده شده چطور در یک سال دو دوره برگزار کنند و این استخدام تا قبل 91هست و این تاریخ مصوبه، اکثر آموزش دهندگان تک دوره اند لطفا از وزارت آموزش و پرورش بخواهید مصوبه سال 95رو تغيير ندن و همون رو اجرا کنند. با

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی