به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

نماینده مردم خرم‌آبادودوره چگنی در مجلس شورای اسلامی : بررسی فیش‌های حقوقی بالای مسئولان به محاکم قضایی سپرده شد

 

نماینده مردم خرم‌آباد ودوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: کم‌توجهی به دستورات دینی زمینه‌ساز زندگی اشرافی است بنابراین اگر کسی به دستورات دینی مقید باشد نباید زندگی اشرافی داشته باشد.

محمد بیرانوندی اظهار داشت: در کشوری که مبنای آن دینی است قائدتاً باید خیلی ساده‌زیست باشیم و به‌طور یقین زندگی اشرافی در کشور با توجه به توصیه‌های ساده‌زیستی پسندیده نیست.

وی در رابطه با رقم بالای فیش‌های حقوقی برخی از مسئولان، افزود: در بحث فیش‌های حقوقی از صحت آن اطلاعی ندارم ولی اگر صحت داشته باشد به‌طور یقین پسندیده نیست.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس کم‌توجهی به دستورات دینی را زمینه‌ساز زندگی اشرافی دانست و عنوان کرد: اگر کسی به دستورات دینی مقید باشد قائدتاً نباید زندگی اشرافی داشته باشد.

وی بیان کرد: در بحث حقوق‌های نجومی که مطرح‌شده اطلاعی ندارم اما آنچه که قانون اجازه داده باشد، قانون باید پاسخگو باشد و اگر قانون اجازه نداده پس خطا است.

بیرانوندی تصریح کرد: برخی می‌گویند انتشار فیش‌های حقوقی با رقم بالا در شبکه‌های مجازی ساختگی است از طرفی پیگیری‌هایی برای صحت این موضوع انجام شد و اکنون به محاکم قضایی ارائه شد تا صحت آن را بررسی کنند.

وی گفت: به‌طور یقین فیش‌های حقوقی منتشرشده در فضای مجازی را کسی تائید نمی‌کند و بعید می‌دانم که قانونی هم باشد.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس با بیان اینکه بحث فیش‌های حقوقی بیشتر کشوری است تا استان،اظهار داشت: در رابطه با فیش‌های حقوقی مسئولان قرار نیست مبنای گفته‌ها بر اساس احساس باشد بنابراین باید سندیت وجود داشته باشند تا اگر صحت داشت محکم پشت آن بایستیم.


نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی