به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

عیادت نماینده خرم‌آبادوچگنی از فرمانده لرستاني دوران دفاع مقدس

 

نماینده مردم خرم‌آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی به دیدار فرمانده سابق لشگر 84 خرم‌آباد رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی،عضو شورای فرهنگی استانها در مجلس دهم  به مناسبت ایام نوروز و تجلیل از خدمات سرهنگ بازنشسته اسکندر (عسگر) بیرانوند فرمانده سابق لشگر 84 خرم‌آباد به دیدار ایشان رفت.

در این دیدار صمیمانه که بهرام بیرانوند فرزند ارشد سرهنگ حضور داشت، ملک نیازخان شیرخانی از فعالان اجتماعی، دکتر مسعود سپهوندی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد خرم‌آباد و حجت والیزاده فعال رسانه‌ای نیز نماینده خرم‌آبادوچگنی را همراهی می‌کردند.

بیرانوندی ضمن آرزوی سلامتی برای این فرمانده لرستاني، از رشادت‌های سرهنگ بیرانوند در زمان جنگ تحمیلی تمجید نمودند.

شیرخانی نیز به ذکر خاطراتی از سرهنگ پرداخت که اوایل دهه 60 بیش از یک سال فرمانده لشکر 84 لرستان بود.

در ادامه سرهنگ بیرانوند ضمن تشکر از حضور نماینده مردم خرم‌آبادوچگنی و هیات همراه خاطرات بسیار دل‌نشین و زیبایی را در زمان حضورش در ارتش بیان نمود.

وی اظهار داشت: یک بار مقام معظم رهبری در جبهه خطاب به من گفت شنیده‌ام رادیو عراق اعلام کرده حاضر است همه گونه امکانات از جمله پول فراوان و مسکن مناسب و رفاه عالی به شما ارائه دهد، چرا حاضر به تسلیم شدن نبوده‌ای؟

سرهنگ در پاسخ به این سؤال رهبری، مشتی خاک از روی زمین برمی‌دارد و می‌گوید: من تمام دنیا را با این خاک معاوضه نمی‌کنم.

برای این افسر رشید ایران و این دلاور شجاع لرستانی که بارها با از خودگذشتگی حافظ این آب و خاک بوده آرزوی سلامتی و تندرستی داریم.

 اعضای حاضر در عکس به ترتیب از راست: بهرام بیرانوند فرزند تیمسار، محمد بیرانوندی نماینده خرم‌آبادوچگنی در مجلس شورای اسلامی، ملک نیاز خان شیرخانی از فعالین اجتماعی، تیمسار اسکندر بیرانوند فرمانده سابق لشگر 84 خرم‌آباد، حجت والی زاده روزنامه‌نگار و فعال رسانه‌ای، دکتر مسعود سپهوندی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد

پایگاه خبری یافته


نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی