به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

عیادت نماینده مردم خرم آبادو چگنی در مجلس شورای اسلامی وسرپرست اداره کل آموزش و پرورش از شهید زنده نور خدا موسوی

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی ،عضو شورای فرهنگی استان ها  در مجلس شورای اسلامی صبر و استقامت خانواده این جانباز عزیز را ستودنی برشمرد و تصریح کرد :  صبر و تحمل بر این امتحان بزرگ و لذت بردن از آن و راضی بودن به قضا و قدر الهی قطعاً از مقام صابران خواهد بود  .

وی اجر این صبر الهی را عظیم خواندو افزود : جانبازی سید نور خدا موسوی برای ما هم حامل این پیام است که جوانان رشیدی برای حفظ کیان و انقلاب از همه هستی خود گذشتند تا مردم بتوانند در سایه امنیت و اقتدار نظام زندگی کنند .

بیرانوندی به ذکر تمثیلی از ادبیات کهن ایرانی اشاره کرد و گفت : برای دفاع از کشور باید از قید تمام وابستگی ها رها شد  تا بتوان  خود را برای امنیت کشور فدا کرد .

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در ادامه  بر این نکته تاکید کرد و افزود : پاسداشت مقام شهدا و جانبازان  ایثارو انجام وظیفه است و باید هر کس در هر لباس و مسئولیتی که هست از تمام توان خود برای آبادانی و عزت کشور و خدمت صادقانه به مردم مایه بگذارد . 

بیرانوندی رئیس کمیته اموزش وپرورش کمیسیون اموزش وتحقیقات  در ادامه با تبریک انتصاب سرپرست جدید اداره کل آموزش و پرورش لرستان ابراز امیدواری کرد این انتصاب  باعث رشد و ارتقای شاخص های تعلیم و تربیت در تمام عرصه ها  گرددو تاکید کرد : همه باید کمک کنند  تا آموزش و پرورش بتواند در مسیر اعتلای نسل آینده ساز گام برداردو نمایندگان مجلس هم از تمام ظرفیت ها برای حصول این هدف استفاده خواهند کرد . 

در پایان سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان از مقام شامخ جانبازان و رزمندگان تجلیل کرده و این جانباز سرافراز را نماد و الگوی عملی ایثار و پایمردی مردم در دفاع از کشور خواندند.

خدانظر دریکوند بر این نکته تاکید کردند که نباید فراموش شود که چه خون هایی بر زمین ریخته شده تا این انقلاب پایدار بماند . /پایان پیام


نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی