به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در دومین جشنواره موفقیت:طرح رتبه بندی فرهنگیان باید به گونه ای اجرا شود که معلم با عزت نفس زندگی کند

 

رییس کمیته اموزش وپرورش کمیسیون اموزش ،تحقیقات وفناوری مجلس شورای اسلامی در دومین جشنواره موفقیت که با هدف تجلیل از 300نفر از دانش آموزان و فرهنگیان تلاشگر آموزش و پروش ناحیه یک برگزار شده بود ، گفت : گرچه اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان کاری بس بزرگ است که دولت تدبیرو امید موفق به انجام آن شده ، ولی باید گفت که اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان باید به گونه ای باشد که معلم با عزت نفس زندگی کند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی؛ رییس کمیته وناظراموزش وپرورش معلمی را افتخاری ارزشمندو گرانمایه ذکر کردو افزود : حقیقتاً دوست داشتم که به عنوان کاری عملی بر دستان پیشکسوتان تعلیم و تربیت بوسه می زدم و بر بوسه بر دستان معلم افتخار می کردم .

 نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی دانایی را چراغی برای دیدن بهتر آینده عنوان کرد و افزود: ما باید با دقت بنگریم هدف از تعلیم و تربیت چیست، از کجا آغازشده و به کجا منتهی می‌شود. وی تاکید کرد : باید تلاش کنیم تا در کسب دانش فعال باشیم و بدانیک که دانش گم‌شده مومن است

وی برخی از ویژگی های معلمین موفق اشاره کردو افزود: بسیارند معلمینی که همه مشکلات را پشت درب کلاس گذاشته و باهدف تعلیم و تربیت به کلاس می‌آیند، توان خود را در ارائه درست مبانی تعلیم و تربیت به کار می‌برند و هدفشان موفقیت دانش آموزان در عرصه‌های مختلف علمی است.

محمد بیرانوندی عضو شورای فرهنگی استان هادر مجلس دهم، نمایندگان را خادم مردم عنوان کرد و افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم توفیق خود را مرهون لطف و عنایت الهی و محبت مردم می دانند و بر عهد خود مبنی بر خدمت صادقانه به مردم باقی خواهند ماند.

وی در ادامه از موکلین خود خواست که با ارائه پیشنهادات سازنده وی را در انجام رسالت خطیر نمایندگی مجلس یاری کنندو افزود : باجان و دل نظر و پیشنهاد سازنده شمارا خواهم پذیرفت و آن‌ را به مسئولان انتقال خواهم داد.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان

 

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی