به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

سخنگوی کمیسیون آموزش :بدهی آموزش و پرورش به فرهنگیان بازنشسته و سرانه مدارس ایراد مهم نمایندگان

 

سخنگوی کمیسیون آموزش‌وتحقیقات با بیان اینکه اعضای کمیسیون متبوعش از نمایندگان سازمان مدیریت درخواست کردند که توجه بیشتری به مشکلات مالی آموزش و پرورش داشته باشند، گفت: پرداخت بدهی بازنشستگان و سرانه پرداخت نشده برخی از مدارس از مسائل مورد توجه نمایندگان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی،سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز(5 مهرماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: نمایندگانی از بخش‌های مختلف وزارت آموزش و پرورش و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور امروز  میهمان کمیسیون آموزش و تحقیقات بودند.

 این نماینده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نمایندگان وزارت آموزش و پرورش از چگونگی آغاز سال تحصیلی و مسائل مرتبط با آن گزارش‌هایی را به نمایندگان کمیسیون ارائه دادند، وضعیت ثبت‌نام و نحوه جذب دانش‌آموزان در مدارس مناطق مختلف، آمادگی محیطی و آموزشی مدارس و نیاز آن‌ها به بازسازیی و...  از جمله مسائل گزارش شده محسوب می شوند.

سیدحمایت میرزاده نماینده مردم گرمی با بیان اینکه مشکلات آموزش و پرورش در جذب سرانه و بودجه و حل مشکل بازنشستگان نیز در حاشیه این نشست مورد بررسی قرار گرفت، گفت: نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات از نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور درخواست کردند که توجه بیشتری به مسائل و مشکلات مالی آموزش و پرورش داشته باشند تا بدهی آموزش و پرورش به بازنشتگان و سرانه پرداخت نشده برخی از مدارس هر چه زودتر پرداخت شود./پایان پیام  

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی