به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

تجلیل نماینده مردم خرم آباد و چگنی از قهرمانان پارالمپیک ۲۰۱۶ برزیل

  

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی به نقل از کشکان، نماینده مردم خرم آباد و چگنی در معیت دکتر اسداله حیدری و جمعی از معاونین تخصصی بهزیستی با حضور در منزل قهرمانان پارالمپیک،با اهداء هدایای نفیس از افتخار آفرینی آنها تقدیر و تجلیل بعمل آوردند. “دکتر اسداله حیدری” مدیر کل بهزیستی، به اتفاق “محمد بیرانوندی” نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی و جمعی از معاونین تخصصی بهزیستی لرستان،با حضور در منزل “حامد امیری”،”سجاد محمدیان”و”محسن کائیدی”سه قهرمان لرستانی مسابقات پارالمپیک ۲۰۱۶برزیل، از افتخار آفرینی و رشادت آنها با اهداء هدایای نفیسی تقدیر و تجلیل کردند.

 

 

مدیر کل بهزیستی لرستان در حاشیه این دیدارها، ضمن تبریک به قهرمانان پارالمپیک گفت: شما با افتخار آفرینی در عرصه های بین المللی به ویژه پارالمپیک، الگوی موفقی برای همه کسانی هستید که به نوعی از معلولیت رنج می برند و با اثبات اراده و توانمندی های خود، موجبات خرسندی و خشنودی مقام معظم رهبری، دولت و ملت را فراهم کردید. وی در ادامه به توانمندی معلولین اشاره کرد و گفت: علی‌رغم محدودیت های جسمی این عزیزان، ما همواره شاهد درخشش و کسب موفقیت های پی در پی آنها در زمینه های مختلف علمی، هنری، ورزشی و… هستیم که این نشان از عزم جدی آنها در کسب افتخارات ملی و بین المللی و اثبات توانمندی های خود نسبت به افراد سالم است.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی نیز با تبریک به ورزشکاران معلول، کسب مدال توسط آنان را شاهکار برشمرد و افزود امثال حامد امیری نشان دادند قهرمان در هر شرایطی ایستاده و قهرمان باقی میماند و می توانند الگوی مثبتی برای سایر جوانان در عرصه های مختلف باشند. خاطر نشان می‌شود، مدیرکل بهزیستی در این دیدارها به دارندگان مدال نقره ۳۰میلیون ریال و مدال برنز ۲۰میلیون ریال اهداء کرد، هم چنین پیش از سفر آنان به برزیل نیز به هر نفر از ورزشکاران اعزامی ۱۰میلیون ریال مساعدت کرده بود.

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی