به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

رییس شورای شهر خرم آباد درنشت مشترک :حضور دکتر بیرانوندی نماینده خرم آباد در این جلسه را نشانه عزم جدی و دلسوزی برای توسعه شهر و خدمت رسانی به مردم عنوان کرد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی ،رییس شورای شهر خرم آباد در دیدار صمیمانه هیات رئیسه جدید شورای شهر و شهردار خرم آباد با دکتر بیرانوندی نماینده خرم آباد،گفت:با توجه به پتانسیل های منحصر به فرد خرم آباد از قبیل وجود چشمه ها،آبشارها، دریاچه ها و غیره ، راه و برنامه توسعه شهر خرم آباد از محل گردشگری می گذرد.

محمد،حسین پور افزود: تا سال 2030حدود 1/8 دهم میلیارد گردشگر در جهان وجود دارد که به ازای هر گردشگر نفر 20 شغل مستقیم و غیر مستقیم ایجاد می شود پس مسیر توسعه شهر خرم آباد هم با توجه به این موارد باید منطبق با توسعه گردشگری باشد.

وی ضمن تقدیر از تلاش های مدیریت ارشد،و معاونان استانداری لرستان در خصوص توجه به زیرساختهای توسعه گردشگری ادامه داد: باید برنامه های راهبردی ما نیز در مسیر جذب گردشگر باشد.

رییس شورای شهر خرم آباد حضور دکتر بیرانوندی نماینده خرم آباد در این جلسه را نشانه عزم جدی و دلسوزی برای توسعه شهر و خدمت رسانی به مردم عنوان کرد و گفت: برای دست یافتن به برنامه جذب گردشگر در خرم آباد باید همت بیشتری صورت بگیرد.

شهردار خرم آباد نیز در این دیداز ضمن تقدیر از پیگیری های دکتر بیرانوندی نماینده خرم آباد، گفت: کمبود منابع مالی با توجه به کمبود سرانه درآمدی مردم مشکل اصلی شهرداری های استان و خرم آباد است تا جایی که پرداخت عوارض در مناطقی مانند کوی علی آباد، پشت بازار، فلک الدین و غیره ،صفر است.

یحیی عیدی بیرانوند افزود: عدم مشارکت مردم و کمبود پرداختهای دولتی به شهرداری ها از دیگر مشکلات شهرداری هاست.

وی ادامه داد:برای مثال برای تکمیل ترمینال برون استانی به 2میلیارد تومان اعتبار نیاز است که در این خصوص نیازمند همکاری و حمایتهای نمایندگان خرم آباد هستیم.


عیدی بیرانوند ،مشکل آسفالت معابر را از دیگر مشکلات شهرداری عنوان کرد و گفت: در صورتی که همکاری های لازم برای ایجاد کمربند شهر با وزارت راه و شهرسازی صورت بگیرد می توان به رفع این مشکل امیدوار بود که باز هم نیازمند تلاش و همکاری نمایندگان مرکز استان هستیم.
عیدی بیرانوند ادامه داد:قطعا حمایت و همراهی نمایندگان خرم آباد گره گشای مشکلات مدیریت شهری مرکز استان خواهد بود.

 منبع :خبرانلاین لرستان


نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی