به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دکتر بیرانوندی عضو کمیسیون اموزش،تحقیقات وفناوری در مجلس شورای اسلامی: فرصت خدمتگزاری و جلب رضایت مردم بسیار کوتاه است

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  دکتر محمد بیرانوندی ،نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: فرصت خدمتگزاری و جلب رضایت مردم بسیار کوتاه است اما خودنقدی عامل موثری برای پیشرفت در کارها و خدمت رسانی است.

بیرانوندی در نشست مشترک با شهردار و اعضای هیات رییسه جدید شورای شهر خرم آباد افزود: رفع مشکلات و به ویژه شهرهای استان نیازمند تلاش مضاعف است زیرا پارادوکس محرومیت همراه با برخورداری استان از موهبت های طبیعی و خدادادی تنها از طریق کار و تلاش و خدمت به مردم برطرف می شود.

وی ادامه داد: برجسته ترین تاریخ عمر ما ،کارنامه خدمت رسانی ماست و لازم است که شهرداری فردی را به عنوان مسول امور دیپلماسی خود انتخاب کند تا ارتباطات لازم برای پیگیری امور بین شهرداری ،نمایندگان مجلس، مسولان استان و مسولان کشوری روال مطلوبی به خود بگیرد.

رییس کمیته اموزش وپرورش کمیسیون اموزس وتحقیقات مجلس اظهار کرد: برقرار کردن ارتباط با مسولان کشوری از طریق مجلس و نمایندگان مجلس بسیار سهل و مناسب است و شهرداری باید فردی که تحمل سختی و مشکلات در مسیر پیگیری امور کاری را داشته باشد، به نمایندگان مجلس معرفی کند تا مشکلات مردم که به گردن همه ما حق دارند، برطرف شود.

رفع مشکل آسفالت دو شهر زیر 20هزار نفر

دکتر بیرانوندی تصریح کرد: با پیگیری هایی که داشته ایم برای 2شهر زیر بیست هزار نفر  قیر خارج از سهمیه و به هر میزانی که نیاز است، اختصاص یافته اما چون مجموعه شهرداری اطلاعات کافی و فنی در این زمینه دارند،باید با نمایندگان ارتباط بگیرند تا از همه فرصتها برای خدمت به شهروندان استفاده کنیم.

وی خاطر نشان کرد: در خصوص ایجاد شهرداری منطقه 4هم دستورات لازم را از وزیر گرفته ایم اما باید آمار و اطلاعات لازم از شرایط منطقه به مقامات بالاتر ارایه شود که حدود یک ماه است این مساله را گوشزد کردیم و لازم است که شهرداری وشورای شهر در این زمینه پیگیری های لازم را داشته باشد.

عضو کمیسیون اموزش، تحقیقات وفناوری مجلس دهم اضافه کرد: برای رفع مشکلاتی مانند عدم پرداخت عوارض لازم است از راهکارهای تشویقی و فرهنگی

استفاده کرد زیرا با وجود راه های ارتباطی ملایم مردم برای پرداخت عوارض همکاری بیشتری می کنند.

بیرانوندی نائب رئیس مجمع نمایندگان استان ادامه داد: در خصوص تخلیه پارکینگ ماسور نیز با سردار قنبری فرمانده انتظامی استان صحبت های داشته ایم و ایشان نیز همکاری های لازم را جهت تعیین ملک برای معاوضه داشته اند که در این خصوص نیز باید شورای شهر و شهرداری همکاری لازم را داشته باشند.

وی تصریح کرد: شورای شهر و شهرداری باید برنامه های خودشان را تنظیم کنند زیرا قصد شورا و شهرداری و نمایندگان مجلس خدمتگزاری است و در این زمینه هم نباید کارهای تکراری بکنیم.

عضو شورای فرهنگی استان ها د مجلس به پیگیری برای ساماندهی سد زیبا محمد اشاره کرد و گفت: جلسه ای با نمایندگان دولت ، نمایندگان مجلس و سردار عبدالهی برگزار کردیم و سردار عبدالهی تقبل کردند که مسایل مربوط به تخصیص و ریزه کاری ها و غیره را برطرف کنند.

وی ادامه داد:این دیدار دوستانه جهت افزایش همراهی و برنامه ریزی برای پیشبرد اهداف خدمت رسانی به شهروندان و خداقوت به شهردار و اعضای شورای شهر برای خدمت رسانی بیشتر استپایان پیام.

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی