به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

دیدار دکتر محمد بیرانوندی و هیئت همراه با حامد امیری(قهرمان پرتاب دیسک آسیا) قبل از اعزام به مسابقات پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو دوژانیرو برزیل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی، نماینده مردم خرم اباد ودوره چگنی درمجلس  شورای اسلامی باحامد امیری قهرمان پرتاب دیسک اسیا قبل از اعزام به مسابقات پارا المپیک۲۰۱۶ ریو دوژانیرو برزیل دیدار وگفتگو کرد.

 دراین  دیدار بیرانوندی گفت: شما ورزشکاران پیام رسان ارزش های والای لرستان و ایران در این میدان بزرگ ورزشی هستید حضورتان در این نوع از مسابقات پاراالمپیک ، باور،انگیزه و انرژی مثبتی در همه عزیزانی که از مشکلات جسمی رنج می برند را تقویت می کند.

 عضو کمیسیون اموزش،تحقیقات وفناوری مجلس شورای اسلامی همچنین برای ورزشکاران و مربیان لرستانی حاضر در مسابقات پاراالمپیک ۲۰۱۶ ریو دوژانیرو برزیل ، آرزوی موفقیت کرد .

 شایان ذکر است ،حامد امیری در ماده پرتاب وزنه، محسن کاییدی در پرتاب نیزه و وزنه، سجاد محمدیان در پرتاب وزنه، محمد فتحی گنجی در پرتاب دیسک ،حمزه ندری در رشته جودوی نابینایان،معصومه خدابخشی در تیراندازی با تفنگ بادی، سکینه کشوری در والیبال نشسته و مصطفی بهرامی نیز به‌عنوان مربی تیم دوومیدانی کشور  هفت ورزشکار و یک مربی لرستانی هستند که در مسابقات پارالمپیک ریو۲۰۱۶ حضور خواهد داشت.

پانزدهمین دوره بازی‌های پاراالمپیک،۱۷ تا ۲۸ شهریورماه با حضور چهار هزار و۳۵۰ ورزشکار از ۱۷۰ کشور جهان در ۲۳ رشته‌ی ورزشی به میزبانی برزیل برگزار می‌شود که کاروان فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولان ایران بانام «منا»۱۰شهریورماه راهی برزیل می‌شود.

پایان پیام


نظرات کاربران

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی